Aquapark Senec – sa nachádza len 15 km od nášho penziónu Gróbsky Dvor. Svojim zameraním poskytuje celoročný oddych v 8 bazénoch s teplotou vody 28- 38 stupňov Celzia pre deti a dospelých. Počas letnej sezóny vám areál ponúka až 13 bazénov s rôznymi atrakciami ako sú tobogány, kamikadze šmýkačky, štvordráha pre preteky s priateľmi a pod. V aquaparku sa samozrejme nachádza saunový svet a masážne služby, pričom k dispozícii sú všetky druhy saún a dve intenzívne masážne perličkové bazény. V areáli sa taktiež nachádzajú ihriská na plážový volejbal a detské ihrisko.
Viac na http://www.aquaparksenec.sk/

   Oáza sibírskeho tigra- je ďalší tip na krásny výlet najmä s deťmi. Nachádza sa neďaleko obce Kostolná pri Dunaji, čo je približne 20min. cesty autom priamo z nášho penziónu. Toto chránené miesto pre tigra ussurijskeho – sibírskeho sa budovalo už od roku 1999. Nájdete tu imitáciu prirodzeného prostredia spolu s rastlinami, vodou a ležiacimi drevenými pňami a vyvýšenými posedmi, ktoré slúžia mláďatám a aj dospelým tigrom k ich prirodzeným hrám. Areál, v ktorom sa tigra pohybujú má rozlohu pól hektára a je obklopený lesom a poliami.
Viac na http://tigre19.webnode.sk/
 
   Hrad červený kameň – je od nás vzdialený len 22km. Počiatky tohto hradu siahajú do prvej polovice 13. storočia. Najskôr bol hrad kráľovským majetkom a neskôr sa ako jeho vlastníci vystriedali viaceré významné šľachtické rody, medzi inými aj Matúš Čák Trenčiansky, páni zo Svätého Jura a Pezinka, Zápoľskí a Turzovci.
Počas celej sezóny je tento hrad nabitý rôznymi pestrými akciami, ktoré sú vhodné pre deti a dospelých. V areáli hradu sa nachádza krásna záhrada na príjemné prechádzky a oddych.
Viac na http://hradcervenykamen.sk/

   Golf v okolí – v okolí nášho penziónu Gróbsky dvor si prídu na svoje aj nadšenci golfu. Využiť môžete najmä: http://www.golf.sk/golf
http://www.golfpezinok.sk/golf-range-pezinok/cennik/
https://golfborsa.sk/

   Výlety loďou v BA – sú atraktívne najmä pre rodiny s deťmi. V Bratislave si môžete vybrať z viacerých možností. Plavby vyhliadkovými loďami Vám umožnia vychutnať si pohľady na Bratislavu, hrad Devín, Čuňovo ako aj dlhšiu plavbu do Viedne.
Viac na https://www.lod.sk/ponuka-plavieb/vyhliadkove-plavby
GROBSKÝ DVOR
Vajnorská 3
900 26 Slovenský Grob

Tel: 033 / 647 88 89
Mobil: 0905 264 196
E-mail: grobskydvor@grobskydvor.sk
Web: www.grobskydvor.sk
Otváracie hodiny:
Pondelok NA OBJEDNÁVKU
Utorok 11.30h - 23.00h
Streda 11.30h - 23.00h
Štvrtok 11.30h - 23.00h
Piatok 11.30h - 23.00h
Sobota 11.30h - 23.00h
Nedeľa 11.30h - 21.00h